Instytut Marka Kamińskiego

Warsztaty

Szkolenia i warsztaty Instytutu Marka Kamińskiego są jak wyprawa na biegun, w którą udają się Państwo z doświadczonym przewodnikiem. Tym biegunem może być zwiększenie efektywności, rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych czy pokonanie wewnętrznych barier, które przeszkadzają nam w realizowaniu marzeń i osiąganiu sukcesów.

 

W naszych szkoleniach zwracamy uwagę nie tylko na umysł, ale również i ciało.
Łączymy rozwój osobisty z rozwojem zawodowym.

 

***

 

Nasze warsztaty są silnie powiązane z wyprawami Marka Kamińskiego:
Spitsbergen, TransGrenland Expedition, przejście Pustyni GibsonaNorth Pole 2001,
Razem na Biegun, Ekspedycja Wisła.

 

Instytut Marka Kamińskiego wyróżnia się kompleksowym podejściem do człowieka. W naszych działaniach kładziemy nacisk na harmonię ciała i ducha. Wierzymy, że naszym klientom również uda się ją osiągnąć.

 

Sylwetki trenerów

Największa siła Instytutu Marka Kamińskiego to zespół ludzi o barwnych osobowościach, realizujących wspólną misję, na drodze ku przyszłym sukcesom naszych Klientów. 


Nasi trenerzy, wyłonieni spośród wielu kandydatów, to wyjątkowe osobowości pełne pasji, energii i optymizmu. Profesjonaliści łączący solidną wiedzę z bogatym doświadczeniem praktycznym. Ludzie, dla których wszystko jest możliwe.


W ramach warsztatów nasi trenerzy prowadzą zajęcia aktywizujące fizycznie m.in. jogging, jogę, nordic walking.

Instytut Marka Kamińskiego     80-266 Gdańsk, ul. Grunwaldzka 212     tel. +48 58 552 25 13 w. 108     fax +48 58 552 33 15

© Copyright 2022 Instytut Marka Kamiń„skiego
Wszystkie prawa zastrzeżone